Jak wygląda współpraca?

PEŁNA DYSKRECJA I KOMFORT

Portal Showup.tv pozwala Ci zarabiać pieniądze nie wychodząc z domu. Twój zarobek zależy głównie od Ciebie i Twojego powodzenia u klientów. Im więcej klientów tym większy zarobek. Twój wygląd oraz zachowanie przed kamerą odgrywa tutaj znaczącą rolę. To od Ciebie zależy co będziesz chciała pokazać klientowi.

WYSOKIE ZAROBKI

Twoje zarobki zależne są od ilości zebranych żetonów podczas Twojej transmisji. Żetony to wirtualna waluta portalu ShowUp.tv , które można wymienić na żywą gotówkę. Pieniądze za żetony są przelewane na Twoje konto bankowe.

PRYWATNE I PUBLICZNE TRANSMISJE

Pokazy są ogólnie dostępne dla użytkowników portalu, ale posiadasz również możliwość tworzenia prywatnych transmisji za wcześniej ustaloną ilość żetonów oraz czas transmisji.

Kogo poszukujemy?

ŚMIAŁYCH DZIEWCZYN

Poszukujemy uśmiechniętych, odważnych dziewczyn, które mają ukończone 18 lat. Niezbędnym warunkiem do współpracy z nami jest posiadanie komputera z dostępem do internetu oraz kamerka internetowa.

UŚMIECHNIĘTYCH

Nie wymagamy od Ciebie doświadczenia jako videomodelka. Musisz jedynie pamiętać że praca e-modelki polega na zarabianiu swoim wyglądem, więc zadbany wygląd jest niezbędny.

PEŁNOLETNICH

Jeżeli jesteś odważną kobietą i lubisz się pokazywać to nie czekaj tylko zacznij zarabiać za pośrednictwem ShowUp.

Modelka